top of page
اراضي للبيع 1910
اراضي للبيع
كاش فقط
المنطقة سفنكس الجديدة
المساحة 6,000 متر
السعر
1,800,000 ج
🖋️ارض للبيع في سفنكس الجديدة
🖋️مساحه 6000 فدان 
🖋️سعر المتر 300ج لقطه جدا وفرصه لن تكرر
🖋️سعر المتر المتعارف عليه يتجاوز ال5000ج
الارض مسجله بجهاز سفنكس
لا يوجد صور
العمولة من المشتري حالة البيع بقيمة 2.5% من قيمة العقار

أرض للبيع بسفنكس الجديدة 1 فدان (30-012-1910)

EGP 1,800,000.00Price
Quantity
  • 6000

لمشاهدة فيديو العقار اذا لم يكن له رابط يوتيوب اضغط علي الزر التالي

او الدخول الي الفولدر العام للفيديوهات

ثم افتح رقم العقار

رسوم المعاينة 400 ج
والعمولة من المشتري حالة البيع بقيمة 2.5% من قيمة العقار
بحد ادني 50 الف ج
وفي حالة الايجارت ايجار شهر واحد عن كل سنة

bottom of page